Aktuality

Veřejná ohniště

Pro návštěvníky jezera pořídil Dobrovolný svazek obcí Jezero Milada dvě veřejná ohniště! Ohniště včetně dřevěného mobiliáře a cedulí s provozním řádem byla pořízena z příspěvku od Nadace ČEZ. Jedno ohniště se nachází u hlavní pláže a druhé u pláže mezi Trmicemi a Roudníky. Prosíme Vás, abyste při používání ohnišť respektovali provozní řád a přejeme Vám nádherné zážitky prožité u jezera Milada.

Autobusová doprava k jezeru Milada

Vážení návštěvníci jezera Milada, od 21. května do 11. září 2022 bude o víkendech v provozu bezplatná linka k jezeru Milada. Spoje pojedou jako v loňském roce po trase Divadlo (zast. linek 10, 20, 21), Jezero Milada – pláž Trmice, Jezero Milada – hlavní pláž a zpět do zastávky Divadlo, kde budou spoje končit. Navíc v období letních prázdnin od 1. 7. do 31. 8. 2022 budou spoje jezdit každý pátek.
Časový interval je stanoven na 60 minut. První odjezd autobusu od zastávky Divadlo bude v 9:50 hod., poslední pak v 18:50 hod. V oblasti jezera Milada budou dvě nástupní/výstupní místa, jezero Milada (pláž Trmice) a jezero Milada (hlavní pláž). Jízdní řády ke stažení zde.

 

Celoroční fotografická soutěž

Dobrovolný svazek obcí Jezero Milada vyhlašuje celoroční fotografickou soutěž Čtvero ročních období u jezera Milada, která bude probíhat od 1. 9. 2021 do30. 9. 2022.
Nejpozději dne 30. 9. 2022 můžete přihlásit svých 8 fotografií, které budou zachycovat jezero Milada v každém ročním období (z každého ročního období budou pořízeny 2 fotografie).
Soutěž je otevřená pro fotoamatéry i profesionální fotografy bez rozdílu věku. Výherce bude vybírat odborná porota a autoři nejpovedenějších snímků získají hodnotné ceny. Slavnostní vyhlášení výherců a předání cen proběhne dne 1. 11. 2022 v Informačním středisku města Ústí nad Labem.
Těšíme se na Vaše snímky, které budeme moci využívat k propagaci jezera Milada. Přejeme mnoho štěstí pro zachycení vítězných fotografií!

Číst dál: Celoroční fotografická soutěž
Severozápad
www.europa.eu Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj www.nuts2severozapad.cz