Zahájení sezóny 2011 a cestu za jarním gulášem...Zahájení sezóny 2011 a cestu za jarním gulášem...

Jaro již usilovně ubírá dny z nastaveného kalendáře a buduje si svoji pozici. Bude mít dostatečnou sílu nebo se nám letos urputná zima bude snažit jarní setkání znepříjemnit? Společná vyjížďka pro všechny zájemce ze širokého okolí je vedena po asfaltových cestách v oblasti Ústí nad Labem a Teplic. Připraveno je symbolické otočení Centrklíčem na startu i v cíli. Nebudou chybět vlastivědné a fotografické zastávky, ani pozvání na jedinečný jarní guláš do hospody v Roudníkách v těsném sousedství Jezera Milada.

Varianty se samostatnou trasou do občerstvovací stanice v Roudníkách jsou možné po předběžné domluvě. Příděl porce a ochutnávka jarního guláše je pouze pro účastníky akce. Výhodou je, že není podmíněna počtem ujetých kilometrů, ani značkou kola či jeho vybavením. Originalita v technice, vybavení nebo přístupu bude oceněna!! Pozor pozdní příjezd může být příčinou smutného pohledu na prázdné talíře.

Sraz účastníků: v 10:00 hod na parkovišti ČD Ústí n.L. hl.nádraží nebo v 10:45 hod na Václavském náměstí v Trmicích a před zámkem.
START v 10:30 hod.
Trasou je cca 45 km dlouhý nenáročný okruh v oblasti Ústí n.L. a Teplic. Plánovaný příjezd do Roudníků ve 13:00 h, vedoucí akce: M.Konopásek – 602 495 710.
Trasa a program: Ústí n.L. (1.odemykání na startu) – Trmice – (areálu zámku) – Královský pramen (setkání s Cyklo-týmem Teplice) – Stadice obec (místo vlastivědných památek) - památník Přemysla Oráče – Řehlovice – Rtyně n.B. – Velvěty – Sezemice – Rtyně n.B. – cyklostezka č.3071 (foto u kamenných mostů), Malhostice – přejezd dálnice – Suché – Modlany – Roudníky – (2.odemykání sezony, pozvánka na jarní guláš a občerstvení). Návrat směr Chabařovice – Ústí n.L.
Upozornění: akce se koná za plného silničního provozu a účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu pro provoz na silničních komunikacích.

Здесь новые шаблоны для dle
Severozápad
www.europa.eu Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj www.nuts2severozapad.cz