Zahájení sezóny 2012 a cesta za jarním gulášem...Zahájení sezóny 2012 a cesta za jarním gulášem...

Pozvánka na společné setkání cykloturistů z Ústí nad Labem, Teplic, Litoměřic, Děčína, Mělníka a okolí.
Jaro už je tady a je nejvyšší čas na první společné setkání cykloturistů oddílu i přátel kola v nové sezoně. Připravena bude opět klasická "Jarní trasa" s nenáročným profilem a s řadou zajímavých míst v maximální délce 50 km. Na programu bude několik zastávek pro focení, symbolické otočení centrklíčem, a společné ochutnání nejlepšího jarního guláše v okolí.

Novým účastníkům dáme tip na výlety v letošním roce a oceníme nejstaršího a nejmladšího účastníka akce. To vše vás čeká na trase a v místě dojezdu. Samostatné jízdy do cílového cyklocentra v Roudníkách jsou možné po předběžné domluvě. Ochutnávka jarního guláše je pouze pro účastníky akce. Velikost porce není podmíněna počtem ujetých kilometrů ani typem kola, ale pozor, pozdní příjezd může být příčinou smutného pohledu na prázdné talíře!

Sraz účastníků: v 10:00 h na parkovišti ČD Ústí n.L. hl.nádraží nebo v 10:45 h na Václavském náměstí - před zámkem v Trmicích.
Odjez z místa srazu: v 10:30h.
Trasa a program: Ústí n.L. (1.odemykání centrklíčem na startu) – Trmice – (zámecká zahrada) – cyklostezka - Královský pramen (setkání s Cyklo-týmem Teplice) – Stadice - památník Přemysla Oráče – Řehlovice – Rtyně n.B. – Velvěty – Sezemice – Rtyně n.B. – cyklostezka č.3071 (foto u kamenných mostů), Malhostice – přejezd dálnice – Suché – Modlany – Roudníky – (2.odemykání sezony, pozvánka na jarní guláš a občerstvení). Plánovaný příjezd do Roudníků ve 13:00 h, návrat směr Chaba – Ústí n.L.
Vedoucí akce: M. Konopásek – 602 495 710
Upozornění: akce se koná za plného silničního provozu a účastníci jsou povinni dodržovat pravidla silničního provozu pro provoz na silničních komunikacích.

Здесь новые шаблоны для dle
Severozápad
www.europa.eu Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj www.nuts2severozapad.cz