Cyklozávody Jezero Milada 2010Cyklozávody Jezero Milada 2010

Je 3. ročník cyklozávodu u jezera Milada. V sobotu 29. 5. 2010 proběhne tradiční závod ve všech oblíbených kategoriích. Letos jsou kategorie Týmů (dospělý + dítě) rozděleny na dvě a to „Dospělý + dítě do 14 let“ a „Dospělý + mládež do 18 let“. Startující pojištěnci VZP mají v těchto kategoriích startovné ZDARMA, díky Všeobecné zdravotní pojišťovně, která převzala patronaci nad zmíněnými kategoriemi. Stejně jako ostatní kategorie, kde je startovné pouhých 80 Kč, obdrží pamětní tričko, párek a nápoj v cíli, občerstvení na trati, čipovou časomíru, spousta atrakcí pro děti i dospělé, živou hudbu a pohodovou náladu celý den.

Letos přibyla i atraktivní štafeta. Tříčlenný tým bez rozdílu věku a pohlaví absolvuje dohromady 3 kola (každý člen 1 kolo).

Na vítěze čekají  hodnotné ceny - cyklistické oblečení, cyklodoplňky, slevové poukázky na sportovní vybavení, víkendový pobyt v pensionu a další. V kategorii starších juniorek/juniorů bude rozděleno celkem 5 000 Kč na odměnách. V dětských kategoriích se na odměnu mohou těšit všechny děti.

Prohlédněte si fotogalerii z předchozích ročníků a přihlaste se ještě dnes (klikněte zde), trička rezervována pouze pro přihlášené do 17. 5. 2010.

Na Facebooku přibyl profil trati!! Staňte se přáteli a prohlédněte si, jak bude vypadat letošní převýšení :-)

UPDATE! Konečný počet přihlášených přesáhl číslo 250!! Těší nás zájem závodníků přijet si zasoutěžit ve všech kategoriích na letošní ročník Milady. Přihlašování běží dále na níže uvedené stránce. Příhlášení do pondělí 17. 5. získávají zdarma památeční tričko. Ostatní si ho budou moci zakoupit v den závodu přímo na místě. Prosíme závodníky, aby počítali s 200 Kč zálohou na startovní chip.

Здесь новые шаблоны для dle
Severozápad
www.europa.eu Podporováno z Evropského fondu pro regionální rozvoj www.nuts2severozapad.cz